Series
Ratings
47
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Detective YugamiRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5- The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0