Series
Ratings
72- The DinosaursRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
- Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Normal PeopleRated ★ 4.5- The Bear Season 4Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 1.0
- 블리치Rated ★ 3.0
- 블리치Rated ★ 2.5
- 블리치Rated ★ 2.5
- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5