Movies
Ratings
592- The King's WardenRated ★ 2.0
- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.0
- House of the SeasonsRated ★ 4.0
NebraskaRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
FailanRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0- The MatchRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
A Year-end MedleyRated ★ 1.0
SicarioRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0