Series
Ratings
379- Tokyo P.D. Keishicho Kouhou 2 KakariRated ★ 3.5
- Ramune MonkeyRated ★ 3.5
- The Ransom is KidnappingRated ★ 3.0
- 50 Minute LoverRated ★ 3.5
- The Rice Woman: National Tax Agency Materials InvestigationRated ★ 4.0
- The Woman of S.R.I. FinalRated ★ 3.0
- Special Investigation Nine Final SeasonRated ★ 3.0
- Special Investigation Nine Season 7Rated ★ 3.0
- Special Investigation Nine Season 6Rated ★ 3.0
- Shinnen Sousou Futekisetsu ni mo Hodo ga Aru!Rated ★ 3.5
- Last Man: The Blind Profiler FAKE/TRUTHRated ★ 3.0
- When I was a Child Everything Was FineRated ★ 4.0
- Pray Speak What Has HappenedRated ★ 3.5
- Just a bit EspersRated ★ 3.5
- The Royal FamilyRated ★ 4.0
- Fake MommyRated ★ 3.5
Special Investigation NineRated ★ 4.0- Shiba no Okite: Warera Inu Baka Henshu BuRated ★ 3.0
- Traveling with Snow ManRated ★ 4.0
- 1972 Nagisa no KeikaRated ★ 3.5