Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.5
- SproutRated ★ 3.0
- It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- Don't Tell MotherRated ★ 3.5
- Who is Doi?Rated ★ 4.5
TogetherRated ★ 3.0- When This Summer is OverRated ★ 4.0

A Taxi DriverRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5- Leave a Message after BeepRated ★ 3.5
- A Dangerous WomanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
120 Beats Per MinuteRated ★ 4.0