Movies
Ratings
162
AssassinationRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
The PiperRated ★ 2.5
The Little PrinceRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
TwilightRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
Take OffRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.0