Titles you rated
- Love, Take TwoRated ★ 2.5

EXO's Travel the World on a Ladder Season 2Rated ★ 3.5- Resident PlaybookRated ★ 1.5

Tale of the Nine TailedRated ★ 2.5- Delightfully DeceitfulRated ★ 2.5
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 1.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5- Geek GirlRated ★ 1.5
- The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 2.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 2.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.5- HappinessRated ★ 3.0
- Romantic KillerRated ★ 2.5
Komi Can't CommunicateRated ★ 2.0- Doona!Rated ★ 2.0
Move to HeavenRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 2.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.0- More Than FriendsRated ★ 1.5
My Happy MarriageRated ★ 2.0