Series
Ratings
105- Mercy for NoneRated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5- First LoveRated ★ 4.0
- ShōgunRated ★ 4.0
- My NameRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
YouRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0