Series
Ratings
113
Saikano: The Another Love SongRated ★ 4.0
ChobitsRated ★ 4.0
Battle Fairy YukikazeRated ★ 4.0
마지스카 학교 1Rated ★ 3.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Fighting SpiritRated ★ 5.0
Hikaru no GoRated ★ 5.0
Samurai ChamplooRated ★ 3.5
Dodge DanpeiRated ★ 5.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 5.0
Moon LoversRated ★ 4.0- FeelingsRated ★ 4.5
- VRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
みんな!エスパーだよ!Rated ★ 4.0
Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0