Series
Ratings
210- 베팅 온 팩트Rated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 0.5
Slow Horses Season 5Rated ★ 5.0- Bonappetit Your MajestyRated ★ 0.5
- DoubtRated ★ 5.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5- My NameRated ★ 0.5
Severance Season 1Rated ★ 3.0- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
- The Silent SeaRated ★ 3.0
- No Way Out: The RouletteRated ★ 0.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0