Series
Ratings
27
Behind the White TowerRated ★ 4.0- Delicious GuysRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 3.0
9 End 2 OutsRated ★ 5.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
All InRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Nine Tailed FoxRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5