Movies
Ratings
63
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The NegotiatorRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Initiation LoveRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.5
DetroitRated ★ 3.5
The PatriotRated ★ 5.0
The Guard PostRated ★ 3.0
The Floating CastleRated ★ 5.0
Take OffRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0