Titles you rated
- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 2.0- Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 1.0
DEATH NOTERated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0