Movies
Ratings
100
Hello GhostRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 0.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Romeo and JulietRated ★ 3.5- Death BellRated ★ 1.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
FriendRated ★ 2.5