Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
As OneRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.5- Steel RainRated ★ 4.5
- Rules of DatingRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0