Movies
Ratings
146
The Dark KnightRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
CrankRated ★ 5.0- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
My FatherRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0