Movies
Ratings
337
A Taxi DriverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
Proof of InnocenceRated ★ 3.5
The Legend of TarzanRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5