Movies
Ratings
481
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Atomic BlondeRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
Lost City RaidersRated ★ 2.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 2.0
Riddles of the SphinxRated ★ 3.0
Japan SinksRated ★ 2.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
RiddickRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 1.0
ElysiumRated ★ 3.0
BeowulfRated ★ 2.0
R.I.P.D.Rated ★ 2.0
PushRated ★ 2.5