Movies
Ratings
691
V.I.P.Rated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
ElleRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0- Seven DaysRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5- Dachimawa LeeRated ★ 1.0
TrainwreckRated ★ 2.5
We're the MillersRated ★ 4.0
Taxi 4Rated ★ 4.0
Home Alone 4Rated ★ 4.0
Anger ManagementRated ★ 3.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 3.0
Due DateRated ★ 3.5