Titles you rated
A Time to KillRated ★ 2.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5- A House of DynamiteRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 2.5- Good NewsRated ★ 4.0
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5- Ghost TrainRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 3.0- LobbyRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5