Movies
Ratings
483
Like for LikesRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Any Day NowRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 0.5- The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Haute CuisineRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
SingRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.5
Gods of EgyptRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0