Series
Ratings
36
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5- Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 2.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- Abnormal SummitRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0