Titles you rated
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0- All for LoveRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
ThorRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0