Movies
Ratings
203
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 2.5
HamnetRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5- The King's WardenRated ★ 3.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0
The Count of Monte-CristoRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5