Series
Ratings
49- Mask GirlRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0- Mrs. AmericaRated ★ 4.0

Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5- DevsRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 4.5- Good PeopleRated ★ 4.5
- Movie RoomRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0- The Men Who Made Us SpendRated ★ 4.0