Series
Ratings
50
K-ON!Rated ★ 5.0
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 2.0
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 2.0
Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
Naruto ShippūdenRated ★ 2.5
Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
Naruto ShippūdenRated ★ 2.5- 나루토 5기Rated ★ 1.0
- 나루토 4기Rated ★ 2.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 2.5
나루토 2기Rated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 5.0