Movies
Ratings
97
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 1.0
Goodbye MomRated ★ 1.0
August RushRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
A Moment of RomanceRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 1.0
Red Cliff Part IIRated ★ 1.0
NanaRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 1.0
As OneRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
ChangelingRated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 2.0
OnceRated ★ 5.0- HallelujahRated ★ 1.0