Movies
Ratings
218
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.0
GiftedRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Mixed DoublesRated ★ 3.0
Trick the Movie: Psychic Battle RoyaleRated ★ 3.0
Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 2.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 2.5
Hit Me Anyone One More TimeRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.5
Stanley Ka DabbaRated ★ 3.5
Only YesterdayRated ★ 5.0
The BoxtrollsRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
A Ghost of a ChanceRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5