Movies
Ratings
155
The HostRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Lord of WarRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 2.0
Twelve MonkeysRated ★ 2.0
Primal FearRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Small SoldiersRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 2.0
FearlessRated ★ 2.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0