Movies
Ratings
413- The King's WardenRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 5.0- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
NoiseRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5