Series
Ratings
52- Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
- Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 1.0
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
- ErasedRated ★ 2.0
- BerlinRated ★ 4.0
VivantRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5- Lupin Part 3Rated ★ 4.0
Lupin Part 2Rated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 3.0- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
- SANCTUARYRated ★ 3.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
The Great White TowerRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0