Movies
Ratings
115
The RecordRated ★ 3.0
SakuranRated ★ 3.5
The Eagle Shooting HeroesRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 3.5
The Longest YardRated ★ 3.5
Mission to MarsRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
Project A Part IIRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0- Project Cheonan ShipRated ★ 3.5
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0