Series
Ratings
70
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
The Hidden Dungeon Only I Can EnterRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 4.0
OverlordRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.5
The Quintessential QuintupletsRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.0
Kemono Michi: Rise UpRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5