Movies
Ratings
719
AquamanRated ★ 5.0
The Wind RisesRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 1.5
Public EnemyRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 2.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5- Marrying the MafiaRated ★ 1.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Take OffRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5- SinglesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5