Series
Ratings
12
Be MelodramaticRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5- Mask GirlRated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0