Movies
Ratings
341
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
RobotsRated ★ 3.0
PushRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0- Running ManRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Stormy NightRated ★ 3.0
VacancyRated ★ 3.0- Children of HeavenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Great DictatorRated ★ 5.0
ChaplinRated ★ 5.0
Night of the Living DeadRated ★ 5.0
The InternshipRated ★ 5.0
Under the Tuscan SunRated ★ 5.0
Out of AfricaRated ★ 5.0
DraculaRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0