Series
Ratings
19
Partner In DarknessRated ★ 4.5
FLCLRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Seikimatsu Occult AcademyRated ★ 3.5
My Moochy BoyfriendRated ★ 3.0
How Clumsy you are, Miss UenoRated ★ 3.5
SSSS.GRIDMANRated ★ 4.0
TRICK Shinsaku Special 2Rated ★ 3.5
TRICK Shinsaku Special 3Rated ★ 3.5
TRICK Shinsaku SpecialRated ★ 4.0
TrickRated ★ 5.0
TrickRated ★ 4.5
TrickRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
The Flying TireRated ★ 4.5
PenguindrumRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0