Movies
Ratings
60- The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0- By the StreamRated ★ 3.5
- V/H/S/94Rated ★ 1.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Three… ExtremesRated ★ 3.5
MossRated ★ 2.5
DogtoothRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0