Series
Ratings
11
The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 3.5
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
BLACK★ROCK SHOOTERRated ★ 3.0
Ashita no Joe 2Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 4.0