Series
Ratings
42
The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 4.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.5
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
Tiger & DragonRated ★ 5.0
Prison Break Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 3.0
FringeRated ★ 3.5
Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
Sanada MaruRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0