Series
Ratings
435
My Dear ExesRated ★ 3.0- BelieveRated ★ 3.5
The Files of Young Kindaichi Season 5Rated ★ 3.0
弱くても勝てます ~青志先生とへっぽこ高校球児の野望~Rated ★ 4.0- Sounds of WinterRated ★ 2.0
- Ameku Takao's Detective KarteRated ★ 2.5
- Eye Love YouRated ★ 3.0
- Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 3.0
- Future SonRated ★ 3.5
- RebootRated ★ 4.0
- Tokyo P.D. Keishicho Kouhou 2 KakariRated ★ 4.0
- The Ghost Writer's WifeRated ★ 3.5
- The Mandalorian Season 4Rated ★ 3.5
- The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
- 119 Emergency Call 2026 YOKOHAMA BLACKOUTRated ★ 2.0
- Fake MommyRated ★ 3.5
- The Royal FamilyRated ★ 5.0
- Good and BadRated ★ 3.0
- When I was a Child Everything Was FineRated ★ 3.5
- Just a bit EspersRated ★ 3.5