Series
Ratings
33
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 4.5
Haken no HinkakuRated ★ 4.5
ATARURated ★ 4.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.5
WATER BOYS2Rated ★ 4.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
WATER BOYSRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 2.0
Basically NiceRated ★ 4.0
Tiger & DragonRated ★ 3.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.5
警部補 矢部謙三Rated ★ 0.5
警部補 矢部謙三Rated ★ 0.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
GokusenRated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 5.0
電車男 DELUXE ~最後の聖戦~Rated ★ 2.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 2.5