Series
Ratings
34
聖☆おにいさんRated ★ 3.0
TrespassersRated ★ 2.5- LUPIN THE IIIRD Zenigata to 2-nin no LupinRated ★ 3.5
The Return of UltramanRated ★ 3.5
Ichiō no SuiteiRated ★ 3.5
Shikei KijunRated ★ 3.0
파옥Rated ★ 3.5
Moby DickRated ★ 3.0
Ashita no Joe 2Rated ★ 5.0
Ashita no JoeRated ★ 4.5
TOM AND JERRYRated ★ 4.5
The Laughing SalesmanRated ★ 3.5
Galaxy Express 999Rated ★ 4.0
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5
いなかっぺ大将Rated ★ 3.0
じゃりン子チエRated ★ 3.5
High School! KimengumiRated ★ 2.0
ハクション大魔王Rated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.0
Bates MotelRated ★ 4.5