Series
Ratings
482
PuzzleRated ★ 4.0
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 3.5
Born to be a FlowerRated ★ 3.5- Shinjuku yasenbyouinRated ★ 4.0
The Masked Singer Japan Season 1Rated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 4.5
QuartetRated ★ 4.5
SwitchRated ★ 4.5- Eye Love YouRated ★ 4.0
Coffee Ikaga DeshouRated ★ 3.0
BonesRated ★ 5.0
BonesRated ★ 5.0
BonesRated ★ 4.0
QueenRated ★ 4.5
The Detective is Way AheadRated ★ 3.0
Liaison: Kodomo no Kokoro ShinryoshoRated ★ 3.5
Friend GameRated ★ 3.0
I Bought Boyfriend with LoanRated ★ 3.0
Black School RulesRated ★ 3.0
Colorful Love: I am Loved by a Genderless BoyRated ★ 3.5