Series
Ratings
116- AdolescenceRated ★ 4.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Tokyo SwindlersRated ★ 4.5
Super Dimention Fortress MACROSSRated ★ 3.0
Tatami Time Machine BluesRated ★ 4.5- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
君が望む永遠Rated ★ 4.5
Black LagoonRated ★ 5.0
Black Lagoon: The Second BarrageRated ★ 4.5
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 4.5
Gunslinger GirlRated ★ 2.5
Gunslinger Girl: Il TeatrinoRated ★ 2.5
Upotte!!Rated ★ 1.5
Spice and Wolf IIRated ★ 4.0
Clannad After StoryRated ★ 4.5
Lupin the Third: Missed by a DollarRated ★ 3.5
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5