Movies
Ratings
194
MasterRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 1.5
Margin CallRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5
My Rainy DaysRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0