Movies
Ratings
218
Cyborg SheRated ★ 1.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
PaycheckRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.0
Final Destination 5Rated ★ 5.0- Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 2.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 5.0
Red Riding HoodRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 2.0
HindsightRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0