Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
IrreversibleRated ★ 2.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 3.0- The Thief and the CobblerRated ★ 5.0
Truth or DareRated ★ 2.0- HarbinRated ★ 3.0
- UprisingRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 5.0
HuntRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.0
Land of HappinessRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5