Series
Ratings
23
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
BrainRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0