Movies
Ratings
526- Partly CloudyRated ★ 4.0
- Day & NightRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Little ManRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.5
PandorumRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.5
The TerminatorRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
UnthinkableRated ★ 4.0